Kategórie

Vrtačky Počet produktov v tejto kategórii: 6

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Call for Pricing

  Vonkajší povrch potiahnutý kovom a drôtom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je odolný voči vysokej teplote, zvyšuje odolnosť a životnosť. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a tento flexibilný hriadeľ prenáša energiu z motorov flexibilne, ticho a bez vibrácií na násadce.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Nastaviteľná výška. Vďaka zosilneným spojom sa nepohybuje. Môže sa bezpečne používať vo všetkých pracovných prostrediach.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Rýchlo vymeniteľný násadec vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov pre operácie, ktoré vyžadujú vyššiu rýchlosť a silu. Môže sa bezpečne používať v laboratóriách, šperkoch, zubnom lekárstve a ďalších aplikáciách. Ľahký a štýlový dizajn. Nezohrieva sa, nevibruje Bezúdržbový. Je to najčastejšie používaný násadec  Zahŕňa hriadeľ 2,35 mm.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Výkonný a veľmi presný, ergonomicky tvarovaný mikromotor. Ergonomicky tvarovaná rukoväťPrachuodolný mechanizmus Vysoká presnosťĽahký a kompaktný Minimum vibrácií Vysoko výkonný motor bez jadra

  Cena na dotaz
   
  Kód: 110105
 • Call for Pricing

  Táto vrtačka je vhodná pre klenotníctvo, zubné laboratóriá, rezbárstvo a hobby práce. Vysoký krútiaci moment a vysoké rýchlosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky. Poskytuje plynulé a kontrolované nastavenie rýchlosti a zaisťuje účinnosť v náročných pracovných podmienkach. VYSOKÝ VÝKON VYSOKÁ RÝCHLOSŤ TICHÝ MOTOR UDRŽATEĽNÁ ENERGIA

  Cena na dotaz
   
 • 354,00 €

  Prime 202 je mikromotor s ergonomickým a kompaktným dizajnom.Má silný krútiaci moment pri nízkych otáčkach a minimálny hluk a vibrácie.Ponúka vysoký výkon a vysokú presnosť rotácie.

  295,00 € bez DPH
  354,00 € s DPH
  Kód: 2076
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek