Kategórie

Zobrazené produkty

GRS EMZ-5 MIKROSKOP

003-563NFB

Predstavte si, že by ste videli dvadsaťkrát lepšie než za normálnych podmienok. Remeselníci by okamžite dokázali vykonávať jemnejšie práce. Vďaka až 22,5 násobnému zväčšeniu umožňuje tento mikroskop uživateľovi viesť nástroje tak presne, ako nikdy predtým

Viac detailov

1 650,00 € bez DPH
1 980,00 € s DPH

Detaily

Predstavte si, že by ste videli dvadsaťkrát lepšie než za normálnych podmienok. Remeselníci by okamžite dokázali vykonávať jemnejšie práce. Vďaka až 22,5 násobnému zväčšeniu umožňuje tento mikroskop uživateľovi viesť nástroje tak presne, ako nikdy predtým. Zrak už nebude obmedzovať gravírovanie, vkladanie kameňov a všeobecne výrobu šperkov. Mnohí zlatníci si s týmto mikroskopom zlepšujú príjem tým, že prijímajú rutinné práce, ktoré v minulosti odmietali. Rytci pridávajú aj tie najjemnejšie detaily, aby oživili svoje diela, žiaden vzor nie je príliš malý alebo zložitý. Predmety, ktoré boli gravírované pod týmto mikroskopom posudzujú laici i odborníci ako nadštandardné. Umeleckí remeselníci - od začiatočníkov po majstrov rytcov - sú ohromení, že vďaka mikroskopu dokážu docieliť ešte lepšie pracovné výsledky.
Budete môcť pracovať bez únavy očí, hodiny a hodiny, váš zrak ostane čerstvý a ostrý. Obsahuje telo mikroskopu so stereo priblížením, prípravok potrebný k pôvodnému stojanu, a objektív 0,5 násobný. K dispozícii sú aj ďalšie zväčšenia a pracovné vzdialenosti.

Rozsah zväčšenia: 3,5- až 22,5-násobný, resp. 7 až 45-násobný
Pracovná vzdialenosť: 148 mm.

Dodáva sa so širokouhlými okulármi 10×

Ďalšie produkty v kategórii (3)