Kategórie

Sústruhy a frézy

zariadenie slúžiace na frézovanie a sústruženie hlavne obrúčok a rôzných šperkov

Sústruhy a frézy Počet produktov v tejto kategórii: 4

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Call for Pricing

  Jedná sa o stroj typu všetko-v jednom určený pre takmer neobmedzené kombinácie frézovania s diamantovým rezaním a laserovým spracovaním. Vďaka precíznemu ovládaniu pracovných osí stroj prenáša sekvenciu efektov navrhnutých na grafickom softvéri pre hromadné vytváranie špeciálnych položiek v automatickom pracovnom cykle.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  FRX 300 ideálny pre rezanie a vykonávanie diamantových rezných operácií s maximálnou presnosťou. Je to ideálny stroj pre používateľov, ktorí hľadajú špičkové riešenie vybavené pozoruhodným špecializovaným softvérom.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  je najmenšia  4 osá  CNC frézka na svete na výrobu  prsteňov a náramkov.  Prístroj môže byť vybavený niekoľkými nástrojmi, dokonca dávkovacím systémom živice. Prístroj je štandardne dodávaný s kvapalným chladiacim  systémom a so systémom rekuperácie kov. Dodáva sa s CAM softvérom, PC a stôl na PC.

  Cena na dotaz
   
  Kód: 104069
 • Call for Pricing

  Použitie:vytváranie vysoko presných a symetrických obrúčok Výhody:výborné výsledky v závislosti od použitia karbidového alebo diamantového rezného nástrojakompaktné rozmerystabilná konštrukcia

  Cena na dotaz
   
  Kód: 104068
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek