Kategórie

Nové produkty

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
 • Call for Pricing

  Vonkajší povrch potiahnutý kovom a drôtom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je odolný voči vysokej teplote, zvyšuje odolnosť a životnosť. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a tento flexibilný hriadeľ prenáša energiu z motorov flexibilne, ticho a bez vibrácií na násadce.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

   DRM W130E je drôtová valcovačka vysokej kvality s výhodou bočného predĺženia. Je určená na valcovanie drôtov a preto nemá plochú plochu na valcovanie plechov. Valce obsahujú 11 drážok so štvorcovým drôtom v rozsahu od 10 mm do 1 mm. Za krytom nájdete dva špeciálne tvarované ozubené kolesá, vďaka ktorým bude valcovanie ešte plynulejšie. 

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Valcovačka DRM F130R je vyrobená z liatiny pre optimálnu pevnosť a tuhosť. Ložiská sú samomazné a úplne nevyžadujú údržbu. Robustná prevodovka 5-1 je v priemysle bezkonkurenčná. Medzi bezpečnostné prvky patrí ochranný kryt okolo najvyšších prevodových stupňov. 

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Valcovačka DRM C130R umožňuje valcovanie plechov a drôtov. Valčeky tiež obsahujú 11 drôtených drážok v rozsahu od 8 mm do 1 mm. Ložiská sú samomazné a sú úplne bezúdržbové, zatiaľ čo tvarované štvorcové drážky boli špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali čo najlepší valcovaný povrch. Robustná prevodovka 5-1 je v priemysle bezkonkurenčná a vďaka tomu je...

  Cena na dotaz
   
 • 18,60 €

  Rozmer: 150 x 100 x 22 mm Keramická spájkovacia doska s jemnými otvormi pre rýchle zahriatie spájkovaného spoja a pre pripevnenie kolíkov.Tehlička odoláva vysokým teplotám, neobsahuje azbest.

  15,50 € bez DPH
  18,60 € s DPH
  Kód: 321901
 • Call for Pricing

  DRM F150RE je vyrobená z liatiny pre optimálnu pevnosť a tuhosť. Kotúče sú špeciálne indukčne kalené na 64 RC. Ložiská sú samomazné a úplne nevyžadujú údržbu. Ťažká prevodovka 5-1 je v priemysle bezkonkurenčná. Za krytom nájdete dva špeciálne vytvorené ozubené kolesá, vďaka ktorým bude valcovanie ešte plynulejšie. Predĺžovací bočný valec obsahuje štyri...

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Nastaviteľná výška. Vďaka zosilneným spojom sa nepohybuje. Môže sa bezpečne používať vo všetkých pracovných prostrediach.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Rýchlo vymeniteľný násadec vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov pre operácie, ktoré vyžadujú vyššiu rýchlosť a silu. Môže sa bezpečne používať v laboratóriách, šperkoch, zubnom lekárstve a ďalších aplikáciách. Ľahký a štýlový dizajn. Nezohrieva sa, nevibruje Bezúdržbový. Je to najčastejšie používaný násadec  Zahŕňa hriadeľ 2,35 mm.

  Cena na dotaz
   
 • Call for Pricing

  Táto vrtačka je vhodná pre klenotníctvo, zubné laboratóriá, rezbárstvo a hobby práce. Vysoký krútiaci moment a vysoké rýchlosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky. Poskytuje plynulé a kontrolované nastavenie rýchlosti a zaisťuje účinnosť v náročných pracovných podmienkach. VYSOKÝ VÝKON VYSOKÁ RÝCHLOSŤ TICHÝ MOTOR UDRŽATEĽNÁ ENERGIA

  Cena na dotaz
   
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek