Kategórie

Mikro zváracie zariadenia Počet produktov v tejto kategórii: 5

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Call for Pricing

  Laserová zváračka pre presnú prácu na veľkých kusoch. Combo 200 robí rýchlu prácu pri tvarovaní a pridávaní kovu do opotrebovaných alebo poškodených oblastí na kusy až 1000x1000mm. Výkon je nastaviteľný od 0 do 200 joulov. Pripevnený na kĺbovom ramene, Combo 200 sa môže ľahko posunúť do polohy potrebnej na opravu. Ovládateľná dotyková obrazovka.

  Cena na dotaz

 • Call for Pricing

  AMERICKÝ VÝROBCA Orion 200i2 (patent D740,338) je najpokročilejší výrobok na zváranie mikrovlákien na svete. Je vybavený funkciami, ktoré zjednodušia potreby zvárania každého klenotníka. Pico režim zvaru pre zložité zvary tak malé, ako 0,01 joulov energie, aby sa dosiahlo skutočne mikroskopické zvárané spoje.

  Cena na dotaz

 • Call for Pricing

  Orion 250s je ideálnym zváracím nástrojom, ktorý sa môže pochváliť energetickým potenciálom až do 250 joulov energie zvárania pulzným oblúkom. Táto zváračka je ideálna pre svoju nízku spotrebu elektrickej energie. Všestranný, kompaktný a cenovo dostupný systém zvárania, presné zvary okolo drahých komponentov.

  Cena na dotaz

 • Call for Pricing

  AMERICKÝ VÝROBCA Orion 150s je ideálnym zváracím nástrojom pre akékoľvek aplikácie s  mikrozváraním. Zvárače série sa dajú vidieť v laboratóriách, na univerzi- tách a výskumných a vývojových inštitúciách po celom svete tam kde sa vyžaduje vysoko výkonné zváracie úkony alebo zložité, presné zvary.

  Cena na dotaz

 • 2 988,00 €

  AMERICKÝ VÝROBCA Zváračka Orion 100c ponúka až 100 joulov energie zvárania pulzným oblúkom. Dokáže pracovať v dvoch rôznych režimoch zvárania: Pulzný oblúkový režim a režim Micro.

  2 490,00 € bez DPH
  2 988,00 € s DPH
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek